Siyaset

HEDEFİMİZ AKSARAY’DA 4-0 ÇIKARTMAK

aksaray belediye başkanıhaluk Şahin yazgı “ göreve geleli 4 yıl oldu. verdiğimiz sözleri yerinegetirmemiz ve birçoğunu da yerine getirme aşamasında olmamız halkımız nezdindeçok olumlu görüş oluşturdu.

su projeside bunlardan bir tanesi. onun mimarı alirıza abi ve cenap abi kalkınma bakanlığı başka bir partideydi zorluklara rağmenböyle bir projenin gerçekleştirilmesi çok önemli. ardından sanayi projesi var.bizler sanayiyi gezerken o kadar rahat ve huzurlu şekilde geziyoruz ki 8.seçime giriyorum ben daha önceki seçimlerde proje çiziliyor ihale aşamasındaderken şimdi diyoruz ki işte şantiyesi kuruldu. ve temeli yakında atılacak. 

bunoktaya gelindi. İki sene sonra da inşallah sanayimiz bitecek. bu ve bunabenzer birçok projenin yapılmasında her şeyden önce güçlü bir hükümetinyanımızda olması, kıymetli vekillerimizin bizlere destek olması, daha güzelprojeler yapmamıza ve bizlerin yerelde daha da güçlü olmamıza vesile olmuştur.bundan sonrada olmaya devam edecektir. aksaray belediye başkanı haluk Şahinyazgı; “hedefimiz belli aksaray’ımızdan 24 haziran seçimlerinde 4-0 çıkartmak.Çalışmalarımız ve gayretlerimiz bunun için. İnşallah muhammed kardeşimizi demeclisimize göndererek en genç vekil adayımızı vekil olarak ankara’yagöndermenin mutluluğunu yaşayacağız” dedi.

haber vedat t.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası