Siyaset

AK PARTİ HEYETİNDEN ATSO’YA ZİYARET

ak parti aksaray milletvekili adayları İlknur İnceöz,cengiz aydoğdu, muhammed aktaş ve parti teşkilat Üyelerinden oluşan ak partiheyeti, aksaray ticaret ve sanayi yönetim kurulu başkanı cüneyt göktaş ve meclisbaşkanı fatih tekin’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

aksaray’ın hızla geliştiğini, sanayide büyüme katettiğini dile getiren ak parti milletvekili adayı İlknur İnceöz, ziyaretsırasında yaptığı açıklama da “İlimiz son 16 yılda özellikle sanayi alanındaçok büyük ilerleme göstermiştir. türkiye’nin en önemli yatırımcıları organizesanayi bölgemizde üretim yapmaya başlamışlardır.  tarım ve hayvancılıkta çok iyi durumda olanilimizin sanayisinin de gelişmesi şehrimizin istihdam sorununu ortadan kaldırmıştır.  bu anlamda iş dünyamızın öncü kuruluşu olanaksaray ticaret ve sanayi odamızın yeni dönemlerindeki yönetim kurulu başkanıcüneyt göktaş ve meclis başkanı fatih tekin ile çalışma arkadaşlarına canı gönüldenbaşarılar diliyorum. İnanıyorum ki aksaray’ımız gelecek dönemlerde sanayideülkemizin en önemli lokomotif şehirlerinden birisi olacaktır” dedi.

aksaray’ın sanayi ve ticaret merkezi olma yolunda hızlailerlediğini belirten ak parti milletvekili adayı cengiz aydoğdu ise yaptığıaçıklama da “aksaray sanayisi şu anda tr 71 bölgesi başta olmak üzere içanadolu bölgemizin en önemli sanayi kentlerinden birisidir. dünyaca ünlüfirmaların aksaray’da üretim tesisleri kurması ve bununla birlikte yansanayinin hızlı bir şekilde gelişmesi şehrimizi sanayi kenti yapmayolundadır.  aksaray ticaret ve sanayiodamızın çok değerli iki başkanı ve çalışma arkadaşları şehrimizin sanayisineöncülük edeceklerdir. bizlerde ak parti olarak her daim ticaret ve sanayiodamız ile birlikte olacağız. aksaray’ı hep birlikte sanayi ve ticaret merkezihaline getireceğiz” dedi.

aksaray’ın geleceğine ve sanayisine her daim destekolacaklarını belirten ak parti milletvekili adayı muhammed aktaş’da aksarayticaret ve sanayi odası yönetim kurulu başkanı cüneyt göktaş, meclis başkanıfatih tekin ve çalışma arkadaşlarına hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

atso başkanı cüneyt göktaş’da ak parti heyetinin yapmışolduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek açıklamasında; “geleceğinsanayi kentini aksaray’da inşa ediyoruz vizyonu ile çıktığımız yolda ilimizisanayi ve ticaret merkezi haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız.bizlere inanan güvenen üyelerimizin ve devlet büyüklerimizin katkıları ileaksaray’ı ortak aklın gücüyle çok daha iyi yerlere getireceğiz. bu şehir stratejikkonumu bakımıyla bunu fazlası ile hak ettiğinden dolayı omuzlarımızdaki yükünfarkında olarak projeler üretecek aksaray’a ve İş dünyamıza katkı sağlamayadevam edeceğiz. bu anlamda bugün bizleri ziyaret eden ve her daim destekleriniarkamızda hissettiğimiz ak parti milletvekili adaylarımız İlknur İnceöz vecengiz aydoğdu’ya, muhammed aktaş’a ve parti teşkilatına İş dünyamız adına teşekkür ediyorum” dedi.

atso meclis başkanı fatih tekin ak parti heyetininziyaretinden dolayı teşekkür ederken açıklamasında; “bir önceki meclisbaşkanlığım dönemimde sayın vekillerimizle birlikte ilimize katkı sağlayacakprojelerde ve çalışmalarda çok iyi bir şekilde çalışma ortamı gerçekleştirdik.bu çalışmaların ve projelerin katkısından ilimiz şu anda maksimum seviyedefaydalanmaktadır. bundan sonraki süre zarfında da İlimize ve iş dünyamızayapılacak olan her türlü çalışmada birlikte hareket ederek ilimizi sanayi veticaret merkezi haline getireceğiz “dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası