aksaray milletvekili ramazan kaşlı, mhp aksaray İlbaşkanı av. mustafa Çölkesen, merkez İlçe başkanı cavit Çıtak, İl ocak başkanımuhsin arslan, İl kadın kolları başkanı nermin fidan ve türkiye kamu-senaksaray İl başkanı taner kara’dan oluşan heyetle birlikte tacin mahallesindeyapımı tamamlanarak hizmet vermeye başlayan yeni aksaray eğitim ve araştırmahastanemizi ziyaret etti. İl sağlıkmüdürü cengizhan kılıçaslan nezdindehayırlı olsun temennilerimizi iletip, hastane başhekimimiz ve yönetimiylebirlikte hastanenin yeni olması asabiyle sorun ve sıkıntıları yerinde görüptespit ederek, çözümünü ilişkin konular istişare ettiler.
haber merkezi