Gündem

AKSARAY REKORA HAZIRLANIYOR

seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden tbmm ak partigrup başkanvekili ve aksaray milletvekili İknur İnceöz, seçim çalışmalarınaaksaray`ın ilçelerinde ve merkezde yaptığı esnaf ziyaretleri ile devam ediyor. 

24 haziran seçimlerine kadar aksaray`da ilçe ilçe, köyköy, mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev çalmadık kapı, sıkmadık elbırakmayacaklarını ifade eden İnceöz, “ak parti ile değişen türkiye`yi,kalkınan türkiye`yi anlatacağız. bu hizmetlerin devam etmesi hususundahalkımızın dün ortaya koyduğu iradeyi 24 haziran seçimlerinde de ortaya koymasıiçin var gücümüzle, milletvekili adaylarımız, tüm teşkilat mensubuarkadaşlarımızla, birlikte çalışacağız. 24 haziran’da güçlü meclis içincumhurbaşkanlığında liderimiz sayın recep tayyip erdoğan`ı, mecliste akparti’yi destek sağlamak için var gücümüzle sahada olacağız” dedi.

16 yillik tecrÜbe İle kİmse yariŞamaz

ak parti`nin 16 yıllık bir iktidar tecrübesi olduğunukaydeden İnceöz, “bizim aksaray`ımıza kazandırdığımız hizmetler ortada. kimseaksaray`da ak parti icraatları, hizmetleri vizyonu ve projeleri ile yarışamaz”dedi.

ak parti iktidarı ile aksaray’a son 16 senede, eğitimdensağlığa, tarımdan enerjiye, orman ve su işlerinden toplu konuta, “toplam 11katrilyon” yatırım yapıldığının altını çizen İnceöz, “hemşerilerimiz 24haziran’da bir kez daha doğruyu bulacağından şüphe duymuyorum. aksarayrekorların şehri, 24 haziran seçimlerinde de yine bir rekorla 4-0`laaksaray`ımızda destan yazacağımıza inancımız tamdır” dedi.

genÇlerİmİz bİzİ, bİz genÇlerİ anliyoruz

24 haziran`da türkiye`nin istikbaline yön verecek tarihibir seçim yaşanacağına dikkat çeken İnceöz, “gençlerimizin dinamizm ve heyecanıpartimizi ve bizleri diri tutarken, düşmanlarımıza da korku salıyor.cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan`ıntek millet, tek bayrak, tekvatan, tek devlet rabia’sına sahip çıkan gençlerimiz için ne yapsak az.aksaray`ımızda gençlerimizin eğitim ve öğretimlerinin kalitesini arttırmak içinbin 798 yeni derslik yaptık, ihtiyaç sahibi öğrenci kardeşlerimize tam ‘36 trilyon’eğitim desteği verdik. gençlerimizle en çok kucaklaşan, onları en iyi anlayan,onların dilinden konuşabilen tek siyasi parti ak parti`dir” dedi

gençlerin, özellikle de ilk defa oy kullanacakların 24haziran seçimlerinde muhakkak sandık başına gitmelerini isteyen İnceöz,“gençlerimiz kendilerine her alanda destek verip yanlarında olancumhurbaşkanlarına ve ak parti`ye destek vereceklerdir” dedi.

ak partİ vİzyon ve mİsyon partİsİdİr

İnceöz, aksaray’a üniversitenin, ak parti dönemindegetirildiğini ve 8 bin 121 kişi kapasiteli yükseköğrenim yurdunun da yine akparti iktidarı döneminde açıldığını kaydederek, “ak parti bir vizyon ve misyonpartisidir. 16 yıldır hep geleceğe baktık. gelecek için, gençlerimiz,çocuklarımız için hep yeni hedefler yeni ufuklar belirledik. bakın 2023vizyonumuz, 2053,2071 hedeflerimiz gençlerimiz ve çocuklarımız için inşa etmeyeçalıştığımız medeniyet ufkudur” dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası