Gündem

AK PARTİ TAM KADRO SAHADA

ak parti aksaray İl teşkilatı ramazan ayı dolayısıyla vatandaşları mahallelerde ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi.

ak parti aksaray il teşkilatı İl başkanı hüseyin altınsoy’un liderliğinde tam kapanma günleri başlamadan merkez İlçe başkanı hamza aktürk, kadın kolları başkanı ferhan polat, gençlik kolları başkanı Şükrü Öztürk, yönetimleri ve belediye meclis üyeleri, aksaray merkezde bulunan 48 mahallede aynı anda gönüllere dokunmaya, vatandaşın yanında olmaya devam ediyor. 4 kişiden oluşan yönetim ekipleri tüm mahallelerde vatandaşların taleplerini dinleyip, cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan’ın selamını ilettiler.
seçimden seçime değil, her gün sahada vatandaş ile iç içe olduklarını aktaran İl başkanı hüseyin altınsoy, “ak parti sıranda bir parti değildir. bazıları gibi sadece seçim zamanında sahada olan, göstermelik tavırları olan bir parti değiliz. 19 yıldır halkın içinde, halkı ile hem olan bir partiyiz. böyle bir partinin neferleri olmaktan gurur duyuyoruz. ramazan ayı sevgi, saygı, muhabbet ve paylaşma ayıdır. bizim için bir tek sevda kalacak, sadece vatana duyduğumuz aşk, milletimize duyduğumuz muhabbet. böylesine önemli bir ayda tüm mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle vatandaşlarımızla hasbihal edip gönül bağlarımızı güçlendiriyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz. tevazu, samimiyet ve gayretle il merkezinde yapmış olduğumuz ziyaretleri, inşallah ramazan bayramı sonrası ilçelerimiz, belde ve köylerimizde de sürdürmek istiyoruz. buradan özellikle belirtmek istiyorum ki düzenlediğimiz programlara, eksiksiz uyan, teşkilatıyla sahada olan il, İlçe başkanlarıma, yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.
haber bülteni

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası