Gündem

AK ADAYLAR SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

ak parti aksaray milletvekili adayları mustafa serdengeçti vemuhammed aktaş ile belediye başkanı haluk Şahin yazgı, örnek sanayi sitesindekiesnaflara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

24 haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliğiseçimleri öncesinde esnaf ziyaretlerini sürdüren belediye başkanı haluk Şahinyazgı, milletvekili ve adayı mustafa serdengeçti, milletvekili adayı muhammedaktaş ile Örnek sanayi sitesinde esnafları ziyaret etti.

ziyaretlerde esnaftan destek isteyen belediye başkanı halukŞahin yazgı, 24 haziran tarihinin türkiye’nin dönüm noktası olduğunu söyleyerekbu tarihin önemine vurgu yaptı.

milletvekili adayları serdengeçti veaktaş, 24 haziranseçimlerinin türkiye’nin geleceği açısından çok büyük önem taşıdığını ifade ettiler.dahagüçlü bir türkiye için ve istikrarın sürmesi için herkesin üzerine düşeniyapmaları tavsiyesinde bulundular.

sanayi esnafı, milletvekili serdengeçti ve aday muhammedaktaş’a destek sözü verdiler. ayrıca sanayi projesi için belediye başkanı halukŞahin yazgı’ya teşekkür ettiler.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası