Köşe Yazıları

ZALİMLER KAYBEDECEK ZULÜMLER BİRGÜN BİTECEK

Dünya kurulduğu günden bu güne kadar kabil ile Habilin evlatları arasında hak ile batıl mücadelesi devam etmektedir. Nemrutlar, firavunlar, Ebu cehiller hiç bitmedi Tarihe baktığımızda hep zalimler mazlumlara zulümettiler. Dine..

ZALİMLER KAYBEDECEK ZULÜMLER BİRGÜN BİTECEK

Dünya kurulduğu günden bu güne kadar kabil ile Habilin evlatları arasında hak ile batıl mücadelesi devam etmektedir.

Nemrutlar, firavunlar, Ebu cehiller hiç bitmedi

Tarihe baktığımızda hep zalimler mazlumlara zulümettiler. Dine ve davaya baş koymuş mücahitler ise bu zulmün karşısında durarakmücadele ettiler.

Emperyaliz’min kapitalizmin akılsızları dünyayı elegeçireceklerini, Müslümanları katlederek bitireceklerini zannediyorlardı. Amabiz Müslümanlar zalim batıya hep şöyle seslendik.

İSLAM SÖNMEZ VE SÖNDÜRÜLMEZ İLAHİ BİR NURDUR. İSLAMIN,KABENİN, KURANIN, MESCİDİ AKSANIN SAHİBİ ALLAHTIR. SİZ HUNHARCA MÜSLÜMANLARAİŞKENCE EDİYOR, MÜSLÜMAN TORRAKLARINI MASUM BEBEKLERİN KANLARIYLA SULUYORSUNUZ.AMA BEKLEYİN AZ KALDI. MAZLUMLARIN SAHİBİ ALLAH BİR GÜN BUNUN HESABINI ÇETİNBİR HALDE SİZE SORACAK. 

Ama batı bu sesi hiç duymadı. Cenabı hak küçücük birvirüsle dünyanın seyrini değiştirdi. Bu virüs çok büyük hakikatlere yol açacak.Bir gün bu düzen değişecek. Emperyalistlerin yöneteceği bir dünya olmayacak. Zaferinananların olacak. Siyonizm tarihin çöplüğüne gömülecek.

Tarihçi Üstad kadir Mısıroğlu tarih 2002 de şöyle dedi.Amerika çok yaşamaz. Amerika’nın yıkılma vetiresi 2020’de başlayacak. Amerikaüçe beşe bölünecek. Yahudi Amerika’yı süper güçten çıkaracak. Yerine çinioturtacak.

En son dünyada iki süper güç kalacak.

Çin ve Türkiye…

Çin Yahudi enternasyonalinin motoru olacak.

Türkiye İslam enternasyonalinin gücü olacak.

İslam tüm dünyaya hakim olacak.

Ben göremeyeceğim ama İnşallah O muhteşem günü sizgöreceksinizMekanın cennet olsun üstadım.

Virüslerin yok olduğu, hastalıkların şifa bulduğusavaşların olmadığı, mazlum kanının akmadığı, huzur ve refah dolu günlerekavuşmak duasıyla.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Selam ve dua ile. 

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL