Eğitim

YÜKSEK LİSANS PROTOKOLÜ İMZALANDI

aksaray Üniversitesi rektörü prof. dr yusuf Şahİn ileaksaray müteahhitler birliği başkan yardımcısı kasım taylan’ın İmzaladığıyüksak lisans protokolü, yürürlüğe girmiştir.2018-2019 yılları eğitim süresinceaksaray müteahhitler birliği Üyeleri ve üyelerinin çalışan personelleri içingeçerli..

YÜKSEK LİSANS PROTOKOLÜ İMZALANDI

aksaray Üniversitesi rektörü prof. dr yusuf Şahİn ileaksaray müteahhitler birliği başkan yardımcısı kasım taylan’ın İmzaladığıyüksak lisans protokolü, yürürlüğe girmiştir.2018-2019 yılları eğitim süresinceaksaray müteahhitler birliği Üyeleri ve üyelerinin çalışan personelleri içingeçerli olan tezsiz yüksek lisans programı,muhasebe-denetim-vergi-yönetim-pazarlama-ekonomi konusunda meslekleri ile ilgili  gelişmeleri takip etme,bilgi ve becerileriniartırmalarına yönelik eğitim alma ihtiyacı doğrultusunda imzalandı.

sosyal bilimler enstitüsü İşletme,yönetim veorganizasyon,sağlık kurumları yönetimi ve ekonomisi,kamu yönetimi,maliye,bankacılık ve finans,yönetim bilişim sistemleri,para banka ve beden eğitimi vespor eğitim programları dahil edildi.

aksaraymüteahhitler birliği Üyelerine ve Üyelerinin çalışanlarına hayırlı uğurlu olsundileklerinde bulundu.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL