Resmi İlanlar

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

yıldız teknik Üniversitesi rektörlüğü Üniversite birimlerine, 2547 sayılı yükseköğretim kanunu, Öğretim Üyeliğine yükseltme ve atanma yönetmeliği ve yıldız teknik Üniversitesi akademik yükseltme ve atama Ölçütleri uyarınca daimi statüde Öğretim Üyesi..

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak
yıldız teknik Üniversitesi rektörlüğü Üniversite birimlerine, 2547 sayılı yükseköğretim kanunu, Öğretim Üyeliğine yükseltme ve atanma yönetmeliği ve yıldız teknik Üniversitesi akademik yükseltme ve atama Ölçütleri uyarınca daimi statüde Öğretim Üyesi alacak. 
ilan.gov.tr’ de yer alan ilana göre; yıldız teknik Üniversitesi rektörlüğü 2547 sayılı yükseköğretim kanunu, Öğretim Üyeliğine yükseltme ve atanma yönetmeliği ve yıldız teknik Üniversitesi akademik yükseltme ve atama Ölçütleri uyarınca daimi statüde Öğretim Üyesi alacak olup, yıldız teknik Üniversitesi aydek ve kadro değerlendirme başvuru formu ve hak sahipliği beyanı” belgesinin imzalanmış ve paraflanmış bir nüshası ile ilgili fakülte sekreterliğine, başvuru süresi içinde şahsen/posta yoluyla iletmelidir. belirtilen sistem üzerinden tamamlanmayan ve ilgili formu teslim edilmemiş olan başvurular değerlendirmeye alınmayacak, posta ile yapılacak başvurularda, postadaki gecikmeler nedeniyle son başvuru tarihinden sonra kurumumuza ulaşan başvurular kabul edilmeyecektir. adaylar, ilan edilen kadrolardan yalnızca birine başvuru yapabilecektir. 
ayrıntılı bilgi için tiklayiniz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL