Gündem

YETİMLER GÜLSÜN DÜNYA GÜLSÜN

aksaray’da yetim çocuklarla bir araya gelen belediye başkanıhaluk Şahin yazgı, lunaparkta eğlenen yetim çocukları ziyaret ederek, birlikteçarpışan arabaya binip onların sevinçlerine ve mutluluklarına ortak oldu. aksaray belediye başkanı haluk Şahin..

YETİMLER GÜLSÜN  DÜNYA GÜLSÜN

aksaray’da yetim çocuklarla bir araya gelen belediye başkanıhaluk Şahin yazgı, lunaparkta eğlenen yetim çocukları ziyaret ederek, birlikteçarpışan arabaya binip onların sevinçlerine ve mutluluklarına ortak oldu.

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, aksaray İhhİnsani yardım derneği’nin yetim projesi kapsamında ilgilendikleri yetimçocukları İhh yaz kursu’nda ziyaret ederek sürpriz yaptı.

sürpriz ziyaretten oldukça mutlu oldukları gözlenen özelçocuklar başkan yazgı ‘ya teşekkür ettiler. Çocuklarla çarpışan arabaya binen vemutluluklarını paylaşan başkan yazgı, yetimler için desteklerinin her zamandevam edeceğini belirterek, İhh’ya ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

aksaray İhh İnsani yardım derneği başkanı Önder Özkan ise ziyaretten dolayı başkan yazgı ‘ya teşekkür etti ve özelçocuklar için yürütülmekte olan hizmetler hakkında bilgi verdi.

 haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL