Siyaset

YEREL YÖNETİMLER İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU

ak parti genel merkez yerel yönetimler başkanyardımcısı, kocaeli milletvekili İlyas Şeker, yerel yönetimler istişaretoplantıları kapsamında ilimizi ziyaret edip, belediye başkanları ve ak partiteşkilatları ile bir araya geldi. ak parti genel..

YEREL YÖNETİMLER İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU

ak parti genel merkez yerel yönetimler başkanyardımcısı, kocaeli milletvekili İlyas Şeker, yerel yönetimler istişaretoplantıları kapsamında ilimizi ziyaret edip, belediye başkanları ve ak partiteşkilatları ile bir araya geldi.

ak parti genel merkez yerel yönetimler başkanyardımcısı, kocaeli milletvekili İlyas Şeker, başkanlık makamında yaptığıaçıklamada; “yerel yönetimler den sorumlu genel başkan yardımcımız erolkaya’nın talimatları doğrultusunda sorumluluk bölgemizdeki İl, İlçe ve beldebelediye başkanlarımız ile istişare toplantısında bir araya geliyoruz. amacımızbelediyelerimizin hizmet alanlarını görmek, karşılaşılan problemlere çözümlernoktasında istişareler yapıp daha sağlıklı işler yapılmasını sağlamak.

İnanıyorum ki ak parti’nin hizmet kervanının en önemlikarargâhı durumunda ki aksaray’da hizmetler devam ediyor. gelişmişlik düzeyindeaksaray’ın önemli bir mesafe kaydettiğini gördüm. İnşallah hizmetlerin veriminoktasında daha güzel çalışmalar devam edecek. bizler de katkı sunmaya devamedeceğiz. değerli İl başkanıma, belediye başkanlarıma, İlçe başkanlarımıza vebelde başkanlarımıza, başkan yardımcılarımıza ayrı ayrıteşekkür ediyorum. aksaraylı hemşerilerimize sevgiler saygılar sunuyorum “dedi.

İl başkanı hüseyin altınsoy ise yaptığı açıklamada “Ülkegenelinde 24 haziran yerel seçimleri sonrası önümüzdeki yerel yönetim seçimleriile ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz. aksaraylı vatandaşlarımıza herzaman en iyi hizmeti sunan partimizin il ve ilçe belediyeleri, bizim gözbebeğimiz. bir kısım faaliyetleri ile istişare ve değerlendirmelerde bulunmakiçin bugün istişare toplantımızı düzenleyerek, yol haritamızı belirliyoruz.

ak parti aksaray İl başkanlığı olarakvatandaşlarımızın taleplerine cevap vermek, sorunların çözümünde aracı olmakbizim asli vazifemizdir. teşkilatlarımız sorunların çözümü noktasındavatandaşlarımızdan gelen talepleri anında ilgili kurumlarla ve yerelyönetimlerimizle paylaşarak önemli bir işi üstleniyorlar. hizmet ayağındaönemli bir sorumluluğu olan partimizin belediyeleri ile de teşkilatlarımızdangelen talepleri çözerek vatandaşlarımıza koordineli bir çalışma sunuyoruz. İlbelediyemizden, İlçe ve belde belediyelerimize kadar ak belediyecilik ile aksaray,tarihinin en büyük yatırımlarını aldı, almaya da devam edecektir” ifadelerine yerverdi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL