Eğitim

YARIŞMA BİRİNCİSİNE BAŞARI BELGESİ

gençlikve spor bakanlığı tarafından düzenlenen “gençlerden ecdada mektup 15 temmuzŞehitlerine” yarışmasının il birincisi aksaray Üniversitesi (asÜ) fen edebiyatfakültesi sosyoloji bölümü’nden bu yıl mezun olan burcu Şahin oldu. “berzah-ıÂlemden behişte davet”..

YARIŞMA BİRİNCİSİNE BAŞARI BELGESİ

gençlikve spor bakanlığı tarafından düzenlenen “gençlerden ecdada mektup 15 temmuzŞehitlerine” yarışmasının il birincisi aksaray Üniversitesi (asÜ) fen edebiyatfakültesi sosyoloji bölümü’nden bu yıl mezun olan burcu Şahin oldu.

“berzah-ıÂlemden behişte davet” başlıklı yazısı ile 22-29 yaş grubu kategorisindedereceye giren burcu Şahin, kısa süre önce yarışmanın ödülleri arasında yeralan kudüs ziyaretini de tamamladı. aksaray Üniversitesi (asÜ) rektörü prof.dr. yusuf Şahin, il birincisini makamında ağırladı ve kendisine “başarıbelgesi” takdiminde bulundu. 15 temmuz hain darbe kalkışmasını aslaunutmayacaklarını ve unutturmayacaklarını kaydeden Şahin, “kıymetliöğrencimizin başarısı bizleri de mutlu etmiştir. kendisini bir kere daha tebrikediyoruz. ayrıca öğrencimiz an itibariye Üniversitemizden mezun oluyor. yenihayatında da başarılar diliyoruz” dedi.

burcuŞahin ise asÜ rektörüne teşekkür etti.

haber merkezi

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL