Siyaset

Yaparsa Ak Parti Yapar

ak parti aksaray milletvekili İlknur İnceöz, cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın müjdesini verdiği eyt düzenlemesinin türkiye’ye hayırlı olmasını dilediğini ifade etti. İnceöz şunları söyledi: “cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan’ın liderliğinde milletimiz..

Yaparsa Ak Parti Yapar

ak parti aksaray milletvekili İlknur İnceöz, cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın müjdesini verdiği eyt düzenlemesinin türkiye’ye hayırlı olmasını dilediğini ifade etti.

İnceöz şunları söyledi: “cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan’ın liderliğinde milletimiz için büyük bir adım daha attık. emeklilikte yaşı bekleyen vatandaşlarımızın taleplerinin neticelendirilmesi adına yapılan çalışmalar nihayete erdi ve sayın cumhurbaşkanımız müjdeyi verdi. yapılan düzenlemeye göre yaklaşık 2 milyon 250 bin vatandaşımız emekli olma hakkına kavuşuyor. yaş sınırı olmayacak. yaş şartı olmadan emekliliğe imkan sağlayan düzenleme eski sistemdeki ssk, baĞkur ve emekli sandığı ayrımı olmadan mevcut yapıdaki herkes için geçerli olacak. kıdem tazminatları için işverenlere yönelik kgf destekli kredi paketi devreye alınacak. taşerondan kadroya alınanlardan hemen emekli olmayı tercih etmeyecekler için ayrı bir geçiş düzenlemesi de hazırlanıyor. emekli olduktan sonra sosyal güvenlik destek primi ödeyerek çalışmaya devam edecek vatandaşlarımız için sosyal sigorta prim teşviki getiriliyor.”
ak partİnİn hamurunu mİllet yoĞurmuŞtur
detaylarına da bakıldığında yalnızca milletimizin ihtiyaçları, vatandaşlarımızın mutluluğu göz önüne alınarak yapılmıştır. ak parti’nin hamurunu millet yoğurmuştur, ak parti milletin iktidarı, milletin partisi, milletin davasıdır. yapılan her hizmet, hayata geçirilen her proje milletimiz içindir. ak parti siyasi yolculuğunu milletine adamış kutlu bir yapıdır. bizler bu davanın sancağı altında yürümekten gurur duyuyoruz. ak parti milletimizin derdiyle dertlenmiş, milletinize hizmet aşkıyla çalışan mübarek bir davadır. ak parti’nin vizyonuna göre durmak yok yola devam parolası başarının anahtarıdır, ak parti’nin misyonuna göre inandığın yolda yürü hedefi güçlü ilerleyişin temelidir. bu düzenlemenin hayata geçmesinde emeği geçen cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan’a şükranlarımızı sunuyor, hazine ve maliye bakanlığımız ile Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığımıza gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum dedi. haber bülteni 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL