Sağlık

YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, sağlık alanındaki hergelişmeyi yakından takip ettiklerini ve aksaray’ın sağlık yatırımları konusundadaha ileri noktalara gelebilmesi için çalıştıklarını kaydetti.  sağlıkbilimleri fakültesi “hemşirelik haftası” münasebetiyle bir..

YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, sağlık alanındaki hergelişmeyi yakından takip ettiklerini ve aksaray’ın sağlık yatırımları konusundadaha ileri noktalara gelebilmesi için çalıştıklarını kaydetti. 

sağlıkbilimleri fakültesi “hemşirelik haftası” münasebetiyle bir program düzenledi.mesleğe dikkat çekmek ve mesleki eğitim çalışmalarını istişare etmek üzeregerçekleşen programda asÜ’nün sağlık alanındaki son durumu da konuşuldu.akademisyenlerle öğle yemeğinde bir araya gelen rektör Şahin, sağlık alanındakiher gelişmeyi yakından takip ettiklerini vurguladı. tıp fakültesi’nin kurulmasıve çalışmalarına başlaması, aynı zamanda sağlık bilimler fakültesi ve sağlıkhizmetleri myo’nun potansiyelinin genişletilmesinin şehrin aldığı hizmetlerinstandardını da pozitif manada etkilediğini kaydeden asÜ rektörü, “sağlıksektörünün en önemli öznelerinden birisi şüphesiz hemşirelerdir. hemşirelerindaha iyi eğitimli olması sektördeki niteliğin de artması anlamına geliyor.Üniversitemizde hocalarımız bu manada çok değerli çalışmalar gerçekleştiriyor.kendilerine emekleri münasebetiyle teşekkür ediyor, tüm hemşirelere de meslekihayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

düzenlenenetkinliğe rektör yardımcısı prof. dr. engin deligöz, fakülte dekanı prof. dr.İbrahim Örün, akademisyenler ve fakülte yöneticileri katıldı.

habermerkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL