Ekonomi

VALİ PEKMEZ’DEN ATSO’YA ZİYARET

aksaray valisi aykut pekmez, aksaray iş dünyasının öncükuruluşu olan aksaray ticaret ve sanayi odasını ziyaret ederek yönetim kurulubaşkanı cüneyt göktaş ve meclis başkanı fatih tekin’e hayırlı olsun ziyaretindebulundu. 2018-2022 yılı..

VALİ PEKMEZ’DEN ATSO’YA ZİYARET

aksaray valisi aykut pekmez, aksaray iş dünyasının öncükuruluşu olan aksaray ticaret ve sanayi odasını ziyaret ederek yönetim kurulubaşkanı cüneyt göktaş ve meclis başkanı fatih tekin’e hayırlı olsun ziyaretindebulundu.

2018-2022 yılı atso yönetim kurulu ve meclisinin başarılıprojelere ve çalışmalara imza atacaklarına inandığını belirten, vali aykutpekmez, aksaray için her zaman iş dünyasının yanında olduğunu dile getirdi.

İlimiz valisi aykut pekmez’i iş dünyası olarak her zamantakdir ettiklerinin altını çizen, atso yönetim kurulu başkanı cüneyt göktaş’daziyaret sırasında yaptığı açıklama da; “aksaray son yıllarda kamu İdarecileribakımından çok güzel ve başarılı dönemler yaşamaktadır. sayın valimiz aykutpekmez, aksaray’da görevine başladığı günden bu yana gerek iş dünyamız gereksevatandaşlarımız tarafından çok sevilmiş ve başarısı ile örnek bir idareciolmuştur.

dünya’nın her yerinde olduğu gibi ilimizde deinsanlarımız kendilerini sahiplenen idarecileri görmek istemektedirler. aksarayvaliliği gibi şehrimizin en büyük idari makamında da sayın valimiz gibi çalışaninsanları gördüklerinde vatandaşlarımız ve iş dünyamızın çalışanları mutluolmaktadırlar. bu anlamda sayın valimize iş dünyamız adına canı gönülden teşekkürediyorum” dedi.

aksaray’ın başarısı için başarılı idarecilerine ihtiyaçolduğunu dile getiren, meclis başkanı fatih tekin’de yaptığı açıklama da“aksaray’ın en sevilen ve en çalışkan insanlarının başında gelen sayın valimizaykut pekmez’e ziyaretinden dolayı atso meclisimiz adına teşekkür ediyorum. birşehrin başarısı idarecileri, iş dünyası ve vatandaşlarının bir araya gelmesiile ortaya çıkmaktadır. ortak aklın gücünün olduğu her yerde başarı vardır.sayın valimiz göreve geldiği günden bu yana aksaray için her zaman elini taşınaltına koymuş, aksaray’ı benimsemiş ve aksaray için çalışmıştır. bu anlamdabütün şehir olarak kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL