Gündem

VALİ PEKMEZ İNCELEMELERDE BULUNDU

aksaray valisi aykut pekmez, karayolları 3. bölgemüdürlüğü tarafından ihalesi yapılan ve yapımı %50 seviyesine gelenaksaray-yeşilova yolunda incelemelerde bulundu.  karayolları 38. Şube Şefi mustafa doğan ve ilgili firmatemsilcileri ile görüşen vali..

VALİ PEKMEZ İNCELEMELERDE BULUNDU

aksaray valisi aykut pekmez, karayolları 3. bölgemüdürlüğü tarafından ihalesi yapılan ve yapımı %50 seviyesine gelenaksaray-yeşilova yolunda incelemelerde bulundu. 

karayolları 38. Şube Şefi mustafa doğan ve ilgili firmatemsilcileri ile görüşen vali pekmez, toplam 13 km’lik yolun yıl sonunda tamamlanarak hizmete gireceğini söyledi.

yolun altyapısı tamamlanan 1,5 km’sinde asfalt serimişleminin başladığını belirten karayolları 38. Şube Şefi mustafa doğan, yolkalitesinin karayolları standartlarında olduğunu, özellikle bu yolda kullanılanaltyapı malzemesi ile yolun çok üst kalitede yapıldığını ifade etti.

vali aykut pekmez, karayolları 3. bölge müdürlüğütarafından ihalesi yapılan işler ile güzelyurt, selime, ihlara turizm yollarıve karayolları ağında bulunan diğer yolların durumu hakkında da bilgi aldı.

yol yapımında çalışan işçilere kolaylıklar dileyen valipekmez, aksaray’da yol kalitesinin daha üst seviyeye getirilmesi için ilgilikurumlarla birlikte gayret gösterdiklerini belirtti.

haber merkezi 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL