Asayiş

UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE

aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri uyuşturucu madde imal ve ticareti yapan iki şahsı gözaltına aldı. aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri uyuşturucu madde imal ve ticareti yapan şahıslara karşı mücadelesine devam..

UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE
aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri uyuşturucu madde imal ve ticareti yapan iki şahsı gözaltına aldı.
aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri uyuşturucu madde imal ve ticareti yapan şahıslara karşı mücadelesine devam ediyor. bu kapsamda yapılan çalışmalarda 2 şahıs gözaltına alınırken yapılan aramlarda 100 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. 
edinilen bilgilere göre olay; aksaray merkez İlçe mülki sınırları içerisinde meydana geldi. aksaray İl jandarma komutanlığına bağlı İstihbarat Şube müdürlüğü ve merkez İlçe jandarma komutanlığı ekipleri uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanma, bulundurma, İmal ve ticaretinin önlenmesine yönelik istihbari çalışmalar yaptı. yapılan çalışmalar sonucunda iki şahsın merkez İlçesi mülki sınırları içerisinde uyuşturucu veya uyarıcı madde İmal ve ticareti yaptığı bilgisini aldı.gerekli bilgi ve bulguya ulaşan jandarma ekipleri aksaray cumhuriyet başsavcılığının talimatları doğrultusunda operasyon için düğmeye bastı.yapılan operasyonda şüpheli şahsılar gözaltına alınırken şahısların evinde ve aracında yapılan aramada; (100) gram metamfetamin ve (4) adet uyuşturucu madde kullanma aparatı geçirildi. Şüpheli şahıslar jandarmadaki işlemelerinin ardından adli makamlara teslim edildi. 
haber: yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL