Gündem

UMRE PARASINI BAĞIŞLADI

asrın felaketi olarak adlandırılan kahramanmaraş merkezli 10 ilde yaşanan deprem nedeni ile deprem zedelerin yaralarını sarmak için 64 yaşındaki elif kara umre parasını bağışladı. sultanhanı ilçesinde yaşayan 64 yaşındaki elif..

UMRE PARASINI BAĞIŞLADI
asrın felaketi olarak adlandırılan kahramanmaraş merkezli 10 ilde yaşanan deprem nedeni ile deprem zedelerin yaralarını sarmak için 64 yaşındaki elif kara umre parasını bağışladı.
sultanhanı ilçesinde yaşayan 64 yaşındaki elif kara  yıllardır hayalini kurduğu umre ziyareti için biriktirdiği 30 bin tl’sini depremzedeler için sultanhanı İlçe müftülüğüne bağışladı.
yardım sever elif kara kahramanmaraş merkezli 10 ilde meydana gelen depremde yaşananları televizyonda görünce gözyaşlarını tutamadığını depremzedelere yardım için umreye gitmekten vazgeçtiğini söyledi. elif kara konuşmasının devamında; müslüman kardeşlerim bu durumdayken umre paramı kardeşlerime vermeyi daha uygun gördüm” diyerek biriktirdiği 30 bin tl’yi sultanhanı ilçe müftüsü halil akçal’a teslim etti.
İlçe müftüsü akçal kara’ya teşekkür ederek, “allah elif annemizden razı olsun. zor durumdaki depremzede kardeşlerimiz için umre parasını bağışladı rabbim İnşallah umre sevabının katbe katını elif annemize versin İnşallah” diye konuştu.
haber: yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL