Asayiş

TRAFİK MAGANDASI TRAFİĞİ TEHLİKEYE SOKTU

aksaray’daotomobilin hızını sabitleyerek yan koltuğa geçen trafik magandası hem kendicanını, hem de diğer araç sürücülerinin canını tehlikeye attı. olay,geçtiğimiz günlerde yaşandı. edinilen bilgiye göre, otogar yan yoldan şehirmerkezi istikametine seyreden..

TRAFİK MAGANDASI TRAFİĞİ TEHLİKEYE SOKTU

aksaray’daotomobilin hızını sabitleyerek yan koltuğa geçen trafik magandası hem kendicanını, hem de diğer araç sürücülerinin canını tehlikeye attı.

olay,geçtiğimiz günlerde yaşandı. edinilen bilgiye göre, otogar yan yoldan şehirmerkezi istikametine seyreden otomobil sürücüsü, aracın hızını sabitlediktensonra şoför koltuğundan kalkarak yolcu koltuğuna geçti. buradan direksiyonkontrolünü sağlayarak aracı kullanan sürücü tüm olan biteni telefonla yanındakiarkadaşına çektirdi. yolcu koltuğunda hem kendi canını, hem de diğersürücülerin canını hiçe sayarak 100 ile 110 kilometre hızla otomobili kullanansürücü, çektiği görüntüleri sosyal medyada paylaşınca büyük tepki aldı. yolcukoltuğunda araç kullanırken aynı zamanda ne kadar tehlikeli olduğunu anlatanmaganda sürücü, ayrıca kimsenin denememesi için uyarılarda bulundu.görüntülerin sosyal medyaya düşmesi üzerine harekete geçen aksaray İl emniyetmüdürlüğü trafik tescil ve denetleme Şubesi ve asayiş Şubesi ekipleri sürücününkimliğini belirleyerek meydan mahallesi’nde bulunan evine operasyon düzenledi.gerçekleştirilen operasyonda yakalanan sürücü y.u. (30) gözaltına alınırken,kamerayı kullanan kadın b.l. (31)’de evine yapılan operasyonla yakalanarakgözaltına alındı.

haberyaşar k.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL