Resmi İlanlar

Tıbbi Sarf Malzeme Satın Alınacak

aydın adanan menderes Üniversitesi hastanesi 50 kalem sarf malzeme mal alımı 4734 sayılı kamu İhale kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik..

Tıbbi Sarf Malzeme Satın Alınacak

aydın adanan menderes Üniversitesi hastanesi 50 kalem sarf malzeme mal alımı 4734 sayılı kamu İhale kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda ekap üzerinden alınacaktır. 

ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; aydınhttps://www.ilan.gov.tr/ilan/1132564/ihale-duyurulari-mal-alim-ihaleleri-tibbi-sarf-malzeme-satin-alinacaktirne adanan menderes Üniversitesi hastanesi 50 kalem sarf malzeme mal alımı sözleşmeye müteakip işe başlanılacak olup, sözleşme süresi 10 aydır. sözleşme imzalandıktan sonra işe başlanacak olup, 31.12.2023 tarihinde bitecektir. siparişler, idarenin bilgisi dahilinde hastanemiz ayniyat birimi tarafından faks ya da mail yoluyla bildirilecek olup 7 gün içinde teslimat yapılması gerekmektedir.İhaleye son teklif verme tarihi ve saati 10.03.2023-11:00 olup ihaleye katılmak isteyen isteklilerin gerekli belgeler ile bu tarihe kadar müracaat etmesi gerekir. ayrıntılı bilgi için tiklayiniz 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL