Siyaset

Teşkilatımızın ve Halkımızın Emrindeyim

İç İşleri Bakanlığı Nüfus Hizmetleri Daire Başkanı Arif Oltulu, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilli seçimlerinde Ak Parti Milletvekili Aday Adayı oldu. Aksaray Ak Parti Milletvekilliği aday..

Teşkilatımızın ve Halkımızın Emrindeyim

İç İşleri Bakanlığı Nüfus Hizmetleri Daire Başkanı Arif Oltulu, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilli seçimlerinde Ak Parti Milletvekili Aday Adayı oldu.
Aksaray Ak Parti Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan İç İşleri Bakanlığı Nüfus Hizmetleri Daire Başkanı Arif Oltulu gazetemizi ziyaret ederek gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Yaptığı ziyarette konuşan Oltulu; “ Öncelikle Kahramanmaraş merkezli 11 ilde meydana gelen deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Tarihimizin en önemli seçimlerinden birine adım adım yaklaşmaktayız. Biliyoruz ki bu seçim ülkemizin hem bugünü hem de yarını için büyük bir önem arz ediyor. Teşkilatın bir neferi olarak, Türkiye yüzyılı için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 2023 Cumhurbaşkanlığı genel seçimlerinde aziz milletimizin bize duyduğu güvene layık olmak için teşkilatımızın ve halkımızın emrindeyim” diye konuştu. “Ülkemizin geleceği için çalışmak, milletimizin sıkıntılarını, problemlerini, dertlerini çözmek üzere bu yola çıktık” diyen Oltulu, “Bu duygu ve düşüncelerle aday adayı olduk. Hayırlısı neyse o olsun. Seçildiğimiz takdirde güzel işlere imza atacağız” dedi.

Haber: Yaşar Karatay

YORUMLAR (1)

  1. Rıfat ÖZER diyorki:

    Adaylıkla sonuçlanacağını düşündüğüm bu süreçte dostum Arif OLTULU’ya başarılar diliyorum.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL