Resmi İlanlar

Sulama Tesisi Rehabilitasyon İşi Yaptırılacaktır

bursa büyükşehir belediyesi bursa su ve kanalizasyon İdaresi genel müdürlüğü (buskİ) İnegöl turgutalp sulama tesisi rehabilitasyon yapım İşi 4734 sayılı kamu İhale kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü..

Sulama Tesisi Rehabilitasyon İşi Yaptırılacaktır
bursa büyükşehir belediyesi bursa su ve kanalizasyon İdaresi genel müdürlüğü (buskİ) İnegöl turgutalp sulama tesisi rehabilitasyon yapım İşi 4734 sayılı kamu İhale kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda ekap üzerinden alınacaktır.
ilan.gov.tr’ de yer alan ilana göre; bursa büyükşehir belediyesi bursa su ve kanalizasyon İdaresi genel müdürlüğü (buskİ) İnegöl turgutalp sulama tesisi rehabilitasyon yapım İşi sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak olup, teslim tarihi yer tesliminden itibaren 430 (dörtyüzotuz) takvim günüdür. . İhaleye son teklif verme tarihi ve saati 06.03.2023 – 10:00 olup ihaleye katılmak isteyen isteklilerin gerekli belgeler ile bu tarihe kadar müracaat etmesi gerekir.
ayrıntılı bilgi için tiklayiniz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL