Asayiş Son Dakika

Şubat Ayı Boyunca 314 Şahıs Yakalandı

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri huzur ve güveni sağlamak için yaptığı çalışmalarda Şubat ayı boyunca çeşitli suçlardan aranan 314 şahsı yakalayarak gözaltına adlı. Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri halkın huzurunun..

Şubat Ayı Boyunca 314 Şahıs Yakalandı

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri huzur ve güveni sağlamak için yaptığı çalışmalarda Şubat ayı boyunca çeşitli suçlardan aranan 314 şahsı yakalayarak gözaltına adlı.
Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri halkın huzurunun sağlanması adına yaptığı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda yapılan çalışmalarda Şubat ayı boyunca çeşitli suçlardan aranan 314 şahıs gözaltına alınarak adli makamlara sevk edildi.
Aksaray İl Jandarma Komutanlığınca yapılan açıklamada; “Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması, ilimizde asayiş ortamının sağlanması amacı ile titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız olarak devam edilecektir” denildi.
Haber: Yaşar Karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL