bakımlı ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için neler gerektiğini öğrenmek için akademigym’nin işletmecisi ve antrenörü mustafagörkem aksoy. İle görüşerek bilgiler aldık.
aksoy; “İşletmeci ve antrenör olarak yaklaşık 4 yıldır busektördeyim. Çocukluk hayalimdi. bir yerden başladık ve şu anda güzel biryerdeyiz.
aksaray’ın talepgören en işlek salonuyuz. genel olarak yaz aylarında 300-350 üyemiz oluyor, kışaylarında ise bu sayı 500-550 kadar bir üye kitlesine ulaşıyor. bizim bayüyelerimiz daha fazla ama zamanla bayan üye sayımızın artacağını dadüşünüyorum. gelen üyelerimizin durumuna göre, talebine ve ihtiyaçlarına göreek protein takviyeleri de yapıyoruz. bu ek ürünleri verirken herhangi birsağlık sorunu olup olmadığını da inceliyoruz tabi ki. Şu anda yoğun olarakfitness ve boks eğitimleri veriyoruz. Şu an yeni başlayan bir eğitim sistemimizvar crossfit genelde ankara İstanbul gibi büyük şehirlerde verilen bir eğitimsistemi. aksaray’da da ilk olarak bu eğitimi salonumuzda biz spor severlerlebuluşturduk.
salonumuzda genel olarak fitness ekipmanları ağırlıklıolarak hizmet vermekteyiz. bayanlara özel bölümümüz mevcut ve bayan antrenöreşliğinde 10.00/21.00 saatleri arasında eğitim verilmektedir. erkekler içinde 2antrenör ile hizmet veriyoruz.
Önemli olan spor yapmış olmak için spor yapmak değildoğru alınan eğitimle spor yapmaktır. biz de müşterilerimize doğru bir eğitimvermek için yoğunlaşıyoruz burada” dedi.
haber ali Şengül