Spor

Sultanhanıspor İl Disiplin Kurulu Kararına İtiraz Etti

aksaray amatör küme b grubunda oynanan ve yarıda kalanmüsabaka sonrası sultanhanıspor kulübü başkanı mahir sarı alınan karara itirazettiklerini bildirdi. 

kulüp başkanı mahir sarı,26.01.2019 tarihinde  kılıçarslanspor la oynadığımız maçta skorolarak 2-1 öndeyken maçın hakemine rakip takım oyuncusunun yapmış olduğu fizikisaldırıdan dolayı maç tatil edildi. bugün aksaray il disiplin kurulu skandalbir şekilde maçın kaldığı yerden oynanmasına karar verdi. Öncelikle fiziksel vepsikolojik şiddete maruz kalan müsabaka hakemine geçmiş olsun diliyorum. alınanbu karar ne yazık ki hakemlere yapılan şiddeti meşrulaştıracak niteliktedir veadaletli değildir. biz sultanhanıspor olarak her zaman sportif başarının masabaşında değil sahada kazanılması gerektiğini savunduk ve savunacağız. sonolarak bilinmesini isteriz ki futbolun güzelliklerini savunduğumuz gibi yapılanhaksızlara karşı da dik duruşumuzu daima sergileyip bütün mercilere gerekenbaşvuruları yaparak gerçek adaletin sağlanması için her şeyi yapacağız ve buolayın takipçisi olacağız. dedi.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası