Spor

SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

türkiye kadınlarfutbol 3. liginden Şampiyon olarak 2. lige yükselen aksaray’ıbaşarıyla temsileden aksaray hasandağıspor kulübü bayan takımı aksaray’da coşkuyla karşılandı. 

Şampiyon bayansporcular ve teknik heyet ile yöneticiler 15 temmuz milli İrade meydanındataraftar grupları tarafından meşaleler ve müzik eşlinde coşkuyla karışılandı.

meydanda yapılanşölenin ardından aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı tarafından Şampiyonsporcular onuruna akşam yemeği düzenlendi.

Şampiyonluk kutlamayemeğine aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, eşi hasibe yazgı, kızıberre yazgı, kulüp başkanı arif mutlu, başkan yardımcısı mustafa baykan,yönetim kurulu üyeleri harun atalay, dilek eyüpoğlu, aysun akkurt, teknikdirektör osman yatkın, antrenör hasan hüseyin kılınç ile 30 kişilik bayanfutbol takımı oyuncuları ile aileleri katıldı.

“Öncelikle hepinizinalınlarından öpüyorum sizlerle gurur duyuyorum” diyerek sözlerine başlayanbaşkan yazgı “ İşin başından beri çok iyi çalıştınız ve çok güzel mücadele ettiniz.sezon başından beri yüreğimiz sizlerle beraberdi. kendi gayretlerinizle kendibilek gücünüzle ikinci lige yükseldiniz. bu çok büyük ve muhteşem birbaşarı.ben Şehrim adına hepinize teşekkür ediyorum.  sizler bizim gururumuzsunuz.bundan sonradahep yanınızdayım. sizlere 2 ligde de başarılar diliyorum.”şeklinde konuştu.

yapılan konuşmalarınardından bayan futbol takımın kaptanı meltem solaker, başkan yazgı’nın kızıberreyazgı’ya üzerinde ismi yazılı forma hediye etti.

haber merkezi 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası