Spor

Kuzeyin Sultanları için maç günü

Vodafone Sultanlar Ligi’nin 2023-2024 normal sezonu geçtiğimiz hafta Fenerbahçe Opet takımının şampiyon olması ile tamamlanmıştı. Normal sezonun ardından ligdeki şampiyonun belirleneceği ve Avrupa’da Türkiye’yi temsil edecek olan takımların kim olacağı merak konusu oldu.

Avrupa’da Türkiye’yi temsil etmek için mücadele etmek isteyen takımlardan birisi de Kuzeyboru oldu. Kuzeyboru, Sultanlar Ligi normal sezonunda 5’inci sırada yer alarak Avrupa yolunda play off maçlarına çıkmaya hak kazanmıştı. Aksaray temsilcisi Kuzeyboru, Avrupa bileti almak için bugün ilk maçına çıkıyor. Kuzeyin Sultanları, 5-8’lik etabı kapsamında Antalya temsilcisi Muratpaşa Sigortashop ile karşı karşıya geliyor.

Bu maça, Aksaray Kapalı Spor Salonunda Mehmet Bedestenlioğlu baş antrenörlüğünde hazırlanan Kuzeyin Sultanları, saat 17.00 itibariyle Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda Muratpaşa ile karşı karşıya gelecek. Maçı takip etmek isteyen voleybol severler için TVF Youtube ekranlarından naklen yayın yapılacak.

Haber: Ağustos Gerçe

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası