Spor

HENTBOLDA ADIM ADIM BAŞARIYA GİDİYORUZ

kadınlar süper ligin 9.haftasında, İzmir büyükşehirbelediye’yi kendi sahasında yenerek, üst sıraları takibe devam eden aksaraybelediye takımının başarılı antrenörü muhiddin kılınç kazanılan maç ve ligde kihedefleri ile ilgili açıklamada bulundu.

“geçen hafta Üsküdar karşısında bir farkla kaybettiğimizmaçtan çok ders çıkardık ve İzmir büyükşehir belediye maçına konsantre olduk.baştan sona her iki takımda seyri zevkli, güzel bir mücadele ortaya koydu.oyuncularımız maçı kazanmayı çok istedi. oldukça istekli ve  mücadeleci oyunla kazanan oyuncularımızıtebrik ediyorum. İzmir temsilcisini yenmek, 10 puana ulaşmak bizim için çokkıymetli. ligin lokomotif takımlarına saygı duymakla birlikte, her takımınbirbirinden puan alabildiği ligde, biz de daha yukarı sıraları zorlamayaçalışacağız. yapabileceğimizin en iyisi için çaba göstereceğiz. aksaray gururduyacağı bir takıma sahip. milli maçlar nedeni ile lige verilen araya, buönemli galibiyet ile girmeyi başardığımız için çok mutluyuz” dedi.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası