2018-2019 aksaray amatör futbol sezonunun başlaması yaklaşırken,eskilgücüspor 3 ağustos’ta topbaşı yapacak.
eskilgücüspor’un maçlarını ve geleneksel olan köyler arası futbolturnuvasının oynandığı eskil sentetik çim sahanın bakım ve onarımçalışmalarının sürdüğü ve stadın 2018 amatör lig maçlarına yetiştirileceğibildirildi.
gençlik hizmeleri ve spor İlçe müdürü mihman altintop “futbolfederasyonu’nun belirlenen eksiklerin giderilmesi için başlatılan çalışmalarınbüyük bir bölümünün giderileceğini” ifade etti. “hakem soyunma odası, misafirtakım odası, bayan hakem soyunma odası ve tuvaletlerin şu anda yenilendiğini”anlatan altintop, şunları kaydetti: ”federasyon’un tribünlerin talebitamamlandı şimdi ise bakım onarım çalışmalarının devam ettiğini ve 2018sezonuna tüm bakım ve onarımı işlerinin bitireceğiz. amacımız, diğer eksiklerigidererek stadı, 2018 sezonuna oynanabilir hale getirmektir” dedi.
haber merkezi