Spor

AKSARAYSPOR TARAFTAR FORMALARI SATIŞA ÇIKTI

2018- 2019 sezonunda aksaray belediyesporu destek vermekve takıma katkı sağlamak amacıyla taraftarlar 50 tl. karşılığında taraftarformaları satışları başladı.

aksaray belediyespor yönetim kurulundan alınan bilgiyegöre taraftar formaları çarşı merkezinde belirlenecek olan satış noktaları ileakşamları da yine aynı şekilde satış noktalarında taraftarlarla buluşacak.

taraftar forması takımın renkleri olan siyah- beyazkuşaklı olacak ve sponsor olan firmanın ön göğüs te ve kolda logo reklamıolacak. formanın arkasında aksaray’ın plaka olan 68 yazısı ile aksaray yazısıolacak. formayı alacak kişi kendi adını yazması için de yer ayrılmış olacak.

aksaray belediyespor yönetim kurulu gökhan canlı ilkforma satışını alibaba tekkesi kavşağında bulunan canlı kuruyemiş mağazasındaİsmet bölükbaş isimli taraftara satışını yaparak siftah desteği de yaptı.taraftar formaları çocuk formasından başlamak üzere, xm, s, m, l ve xlebatlarında olacak.

aksaray belediyespor taraftar formasının satış noktalarıhafta içinde kamuoyu ile paylaşılacak.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası