Gündem

Sosyal Medyadan Sosyal Meydana Projesi

sosyal medya ve teknoloji bağımlılığına dikkat çekmek,gençlerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımını sağlayarak hayatın içindeaktif bir şekilde yer almalarının sağlanması amacıyla gençlik ve spor bakanlığıgençlik hizmetleri genel müdürlüğü tarafından 81..

Sosyal Medyadan Sosyal Meydana Projesi

sosyal medya ve teknoloji bağımlılığına dikkat çekmek,gençlerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımını sağlayarak hayatın içindeaktif bir şekilde yer almalarının sağlanması amacıyla gençlik ve spor bakanlığıgençlik hizmetleri genel müdürlüğü tarafından 81 ilde başlatılan ‘sosyalmedyadan sosyal meydana’ projesi kapsamında aksaray’da etkinlik düzenlendi. 

15 temmuz milli İrade meydanında düzenlenenetkinliklerde, seramik, kaligrafi, resim atölyelerinin çalışmaları gençler vevatandaşların katılımıyla alanda uygulanırken, masa tenisi, dart, satranç, akılve zeka oyunları, badminton ile serbest sportif etkinlik ve gösteriler sunuldu.

-vali aydoğduduygusal anlar yaşadı, vatandaşlar etkinlikleri ilgiyle takip etti.

valimiz hamza aydoğdu etkinlik alanında masa tenisioynayarak sporun sağlıklı yaşamın tek anahtarı olduğunu söyledi.

 sportifgösterileri ilgiyle izleyen gençleri ve vatandaşları etkinlik alanına daveteden vali aydoğdu aksaray gençlik merkezi müzik atölyesinin türkü veşarkılarına eşlik etti.

bitlis ahlatlı olan vali aydoğdu gençlerin oluşturduğumüzik grubunun seslendirdiği bitlis’te beş minare türküsünde duygusal anlaryaşadı. etkinliklere katılan gençleri ve vatandaşları türkü söylemek üzeremikrofona davet eden vali aydoğdu ilgiyle izlenen etkinliklerde vatandaşlarınsöylediği türkülere alkışla destek verdi. vali aydoğdu müzik grubunun serbestetkinlik programı kapsamında her hafta valilik önünde program yapacağınıbelirtti.

haber yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL