Ekonomi

Çiftçinin Sorunları Masada

Tarım ve Hayvancılıkta Yaşanan Sorunlar Masaya Yatırıldı. Aksaray Ziraat Odaları Başkanları Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı. Ş. Şemsi BAYRAKTAR’ı ziyaret ederek Tarım ve Hayvancılıkta yaşanan sorunları dile getirdi…

Çiftçinin Sorunları Masada

Tarım ve Hayvancılıkta Yaşanan Sorunlar Masaya Yatırıldı. Aksaray Ziraat Odaları Başkanları Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı. Ş. Şemsi BAYRAKTAR’ı ziyaret ederek Tarım ve Hayvancılıkta yaşanan sorunları dile getirdi.

Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; Ortaköy Ziraat Odası Başkanı Mustafa KÜÇÜKER, Eskil Ziraat Odası Başkanı Gazi MUTLU, Gülağaç Ziraat Odası Başkanı Sait UZUN, Ağaçören Ziraat Odası Başkanı Cevdet Salcan ile birlikte Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanımız Ş. Şemsi Bayraktar’ı ziyaret ettik. Ziyaretimizde Başta Aksaray tarım ve hayvancılığı olmak üzere tarımda yaşanan sorun sıkıntılar ve çözüm önerileri, odamız faaliyetleri, üyelerimiz ve projelerimiz hakkında bilgiler verip istişiarelerde bulunduk. İlgi ve alakalarından dolayı Genel Başkanımıza teşekkür ederiz.Çiftçimizin sorunu bizim sorunumuz çözüm noktasında tüm çalışmaları yapıyoruz dedi.

Haber Yaşar Karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL