Son Dakika

ÜLKÜOCAKLARINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ

Ülküocakları aksaray İl başkanı. ali akbulut Ülküocaklarıgenel başkanı ve mhp mersin milletvekili olcay kilavuz  ve mhp aksaray milletvekili ramazan kaŞlikatılmış olduğu devir teslim töreni ile İl ocak başkanlığı görevini muhsinarslan’a devretti. 

yaklaşık 1 buçuk yıldır aksaray’ da aldığı bayrağı görevaşkı, teşkilat bilinci, davaya inancı ve lidere sadakatiyle , onuru veŞeref’iyle zirveye çıkartıp orada dalgalandıran ali akbulut, 24 haziranseçimleri sonrasında. devlet bahÇelİ’nin talebi ve Ülküocakları genel başkanıve mhp mersin milletvekili n. olcay kilavuz’un takdiri ile 4 temmuz itibari ileÜlküocakları genel merkezine ataması gerçekleştirildi. aynı zamanda ali akbulut‘ a çifte görev verilerek hem Ülküocakları genel merkezi yöneticiliği hemdetürkiye büyük millet meclisinde mhp aksaray milletvekili ramazan kaŞli’nındanışmanlık görevi verildi. mhp’li partililer “ali akbulut başkanımıza aksarayÜlküocakları olarak üstlenmiş olduğu ve atanmış olduğu yeni görevlerindebaşarılar diliyor, Şehrimiz ve aksaray Ülküocağımıza yapmış olduğukatkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

yine yeni ataması yapılan Ülkü ocakları İl başkanı muhsinarslan’a da yeni görevinde başarılar diliyoruz” dediler.

haber yaşar karatay

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası