Siyaset

YENİ TÜRKİYE İÇİN

adalet ve kalkınma partisinden 24 haziran genel  seçimlerinde aday adayı olan iş adamlarından  ahmet abakli şunları ifade etti;

değerli hemşerilerimize ve partide görevli olanil-ilçe-belde ve mahalle teşkilatlarındaki partililerimize, belediye meclisi veil genel üyelerimizin tamamına ulaşarak, merhaba diyerek  ellerini sıkmak hedefimizdir.

ne yazık ki çok ama çok dar olması nedeniyle günde 16saat dolaşmamıza rağmen, ulaşamadığımız ve ellerini sıkarak hal hatır soramadığımız partide görevli ve partilikardeşlerimiz oldu.

teyammül yoklaması saatine kadar yine hiç durmayarakziyaretlerimize devam edeceğiz inşallah. Şimdiden ulaşamadığımızkardeşlerimizden özür diliyor, allah’a emanet ediyoruz.

teyammül sonrası ve seçim süresi boyunca ziyaretlerleelimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız diyerek 24 haziran genelseçimlerinin ilimize, ülkemize, hayırlara vesile olmasını allah’tan niyazediyorum” dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası