Siyaset

YENİ BİR BAŞLANGIÇ İÇİN AKSARAY HAZIR

türkiye’nin ak parti ile 16 yıllık kutlu yürüyüşüne devamettiğini dile getiren tbmm ak parti grup başkanvekili ve aksaray milletvekiliİlknur İnceöz, cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın liderliğinde türkiye’ninher alanda ciddi mesafeler aldığını söyleyerek “aksaray`ımızda ak partiiktidarı ile büyümeden ve kalkınmadan en güçlü payı aldı” dedi.

türkiye’nin son 16 yılda 3,5 kat büyüdüğünü belirtenİlknur İnceöz, işsizliğin yüzde 10,1 seviyesine gerilediğini, ekonomikbüyümenin son 4 ayda yüzde 7,4 olarak gerçekleştiğini hatırlatarak,“aksaray`ımıza getirdiğimiz yatırımlar sayesinde şehrimiz artık civar illeringıpta ile baktığı bir sanayi, istihdam ve sağlık merkezi haline dönüştü” dedi.

“ak parti millete hizmet yolunda, yakıp yıkan değiltaş üstüne taş koyan partidir.” diyen tbmm ak parti grup başkanvekili veaksaray milletvekili İlknur İnceöz “artık türkiye’nin şahlanma vakti geldi. Ülkemiz ile birlikteaksaray`ımızda şahlanacaktır” ifadelerini kullandı.

tbmm ak parti grup başkanvekili ve aksaray milletvekiliİlknur İnceöz, ak parti’nin son 16 yılda her alanda yaptığı yatırımlarla türkiye’yehizmet etmeye devam ettiğini, aksaray`ın da bu yatırımlardan en iyi şekildeyararlandığına işaret etti.

İnceöz, 24 haziran seçimlerine sadece 1 gün kaldığınıanımsatarak, şöyle konuştu:

sandığa gitmekle kalmayacağız, eşimiz, dostumuz,nazımızın geçtiği kim varsa herkesi de sandığa götüreceğiz. Çünkü türkiye’ninetrafında bir plan kuruluyor.  amaçlarıülkemizi bölgede güçsüzleştirmek, dışa bağımlı emir alan bir hale getirmek.Ülkemizin geçirdiği kaos, kriz dolu günleri unutmadan. darbe ve işgal girişimleriniaklımızdan bir an olsun çıkarmadan sandığa gideceğiz. İçeride, dışarıda sözbirliği yapmışlar. benzemezler ittifakına inat, terör sözcülerine inat, receptayyip erdoğan’ı yeni sistemin cumhurbaşkanı yapmak ve sevdam dediği akparti`mizi mecliste güçlü bir şekilde desteklemek için 24 haziran sabahı tümhemşerilerimi sandığa davet ediyorum.”

haber vedat t.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Most Commented
Recent Comments

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası