Siyaset

VAKİT ÇALIŞMA VAKTİ

mÜsİadaksaray başkanıdağdaş:  “24 haziranseçimleri Çıktığımız güçlü türkiye yolunda bir duraktı ve bu durağı da sağsalim geçtik” dedi.

mÜsİadaksaray başkanı eyupdağdaş, 24 haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekiliseçimlerine ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. dağdaş; “Çıktığımız “güçlütürkiye” yolunda 24 haziran seçimleri bir duraktı ve bu durağı da sağ salimgeçtik.” dedi.

dağdaşaçıklamasında:

“halkımızbu seçimde de güçlü türkiye’den, güçlü liderden, istikrardan, adaletten vekalkınmadan yana oyunu kullanmıştır; hayırlı uğurlu olsun. 24 hazirancumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri, diğer seçimler gibi çıktığımızgüçlü türkiye yolunda, bir duraktı ve bizler bu durağı sağ salim geçtik. Şimdivakit, meselemiz türkiye’dir diyerek ülkemiz için canla başla çalışma vaktidir.

seçimöncesi ve sırasında yapılan tüm siyasi manipülasyonlara ve seçim sonuçlarınadair tahriklere rağmen halkımız, vakur duruşu ve olgunluğu ile tüm dünyayaunutulmaz bir demokrasi dersi vermiş; türkiye’nin bekası söz konusu olduğunda,nasıl tek yürek birleştiğini kanıtlamıştır.

mÜsİadolarak, cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan’ı tebrik eder, hemcumhurbaşkanımıza hem de meclisimize, yeni icraat döneminde başarılar dileriz.

seçimsonuçlarına dair ayrıntılı bir analizi, kesin sonuçların açıklanmasına müteakipbir basın toplantısı ile ayrıca değerlendireceğimizi beyan eder yeni yönetimmodelimizin memleketimize hayırlar getirmesini dileriz” dedi.

habermerkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası