Siyaset

ÜRETİCİ BİZİM BAŞIMIZIN TACIDIR

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, belediyebaşkanvekili süleyman canbulut, İl genel meclis başkanı mehmet tüzün, merkezİlçe başkanı hamza aktürk, gençlik kolları başkanı mehmet emin kılıç ve yönetimkurulu üyelerinden oluşan ak heyet, tarım platformu üyeleri ile kahvaltıprogramında bir araya geldi.

birlik başkanlarından, üreticilerin tarım vehayvancılık hakkındaki gelişmeler ve çalışmaları hakkında bilgiler alan başkanaltınsoy, programa katılan birlik başkanlarına yaptığı konuşmasında, “tarımplatformu üyelerimiz ile partimiz tarım komisyonu daha önceden bir arayagelmişti. bizlerinde planlı programları vardı. fakat seçim sürecine girmemizhasebiyle sizlerle buluşmamız bugüne nasip oldu. aksaray tarım ve hayvancılıktaönemli bir merkez olmasının yanı sıra tarım ve hayvancılık konusunda çok büyükbir potansiyele sahiptir. geniş ve verimli topraklarımızın yanında gençnüfusumuz var. tarımla uğraşan vatandaşlarımız son teknoloji ekipmanlarıkullanıyor, Çiftçilerimizi ak parti hükümetlerimiz 15yıllık iktidarımız döneminde birçok tarımsal destekle buluşturdu. İnşallah 24haziran seçimlerinde ilimizden güçlü bir destek ile cumhurbaşkanımız sayınrecep tayyip  erdoğan’ı başkan yapacağız.tarımsalsulama sıkıntımızıda yeni dönemde çözerek köylerimizde ki yaşam kalitesiniyükselttiğimiz gibi gençlerimizi köylerimizde istihdam edeceğiz. Üretici bizimbaşımızın tacıdır” dedi.

programa, İl başkanı hüseyin altınsoy, belediyebaşkanvekili süleyman canbulut, İl genel meclis başkanı mehmet tüzün, merkezİlçe başkanı hamza aktürk, gençlik kolları başkanı mehmet emin kılıç ve yönetimkurulu üyelerinin yanı sıra, gıda, tarım ve hayvancılık İl müdürü bülentsaklav, ziraat odası başkanı emin koçak, ticaret borsası başkanı hamit Özkök,süt Üreticiler birliği başkanı esat zengin, ziraat mühendisleri odası aksaraytemsilcisi serkan koray zeybek, koyun keçi yetiştiriciler birliği başkanımahmut aktürk, damızlık sığır yetiştiriciler birliği başkanı bekir kayan,türkiye tarım kredi kooperatifi yönetim kurulu başkanvekili mesut Ölmez, ve çoksayıda tarım kooperatifi başkanı katılım sağladı.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası