Siyaset

ÜLKENİN BEKASI İÇİN MHP

24 haziran pazar günü yapılacak milletvekilliği genelseçimleri ve cumhurbaşkanlığı seçimleri için gerek aday adaylığı dönemindegerekse adaylık döneminde sahada en çok koşturan,  en çok vatandaşa dokundan, seçim çalışmalarındasıkmadık el bırakmayan mhp aksaray milletvekili adayları ramazan kaşlı, seferalkan, aysun hızlı okur ve fatih Önemli, seçim sürecini en güzel şekildetamamlamanın huzurunu ve beklentisini yaşıyorlar. mhp adayları, mhp 15temmuz’da vatanına sahip çıktı, vatandaşına sahip çıktı, pazar günü yapılacakseçimlerde de vatandaşlarımız bunu unutmadı ve mhp’ye oyları sahip çıkacaklar”dediler. 

halkin karŞisina alni aÇik Çiktilar

mhp aksaray milletvekili adayları ramazan kaşlı, seferalkan, aysun hızlı okur ve fatih Önemli seçim boyunca halkın içinde olması,halkla birlikte esnaf olması nedeni ile halkın karşısına alnı açık şekildeçıktılar. halkın içinden isimlerle 24 haziran seçimlerine hazırlanan mhpadayları, halkında çok büyük teveccühünü gördüler.

bayramlaŞmayi meydanda yaptilar

halktan çok büyük ilgi, alaka gören mhp adaylarınınramazan bayramı bayramlaşması da parti binası yerine hükümet meydanındayapıldı. parti binasına sığmayan mhp’liler bayramlaşmayı meydanda yapmakzorunda kaldılar. mhp tarihinde ilk defa bu derece ilgi alaka gören mhpmilletvekili adayları, ilginin ve desteğin fazlalığı nedeni ramazan bayramıbayramlaşmasını da 15 temmuz milli İrade meydanında yaptılar.

halkla kucaklaşan, halka en yakın adaylar olarak öneçıkan mhp aksaray milletvekili adayları ramazan kaşlı, sefer alkan, aysun hızlıokur ve fatih Önemli, birlik ve beraberlik içinde seçim çalışması yürüttüler.birlikte ve zaman zaman ayrı ayrı bölgelerde halka ulaşan mhp adaylarıseçimlere yüksek moral ve motivasyonla giriyorlar.

rekor oy beklİyoruz

mhp aksaray milletvekili adayları ramazan kaşlı, seferalkan, aysun hızlı okur ve fatih Önemli, 15 temmuz hain darbe girişimi vesonrasında mhp genel başkanı devlet bahçeli’nin hükümetin ve cumhurbaşkanırecep tayyip erdoğan’ın yanında yer alarak ülkenin bekası için önce ülkem vesonra partim sözünün de en büyük uygulayıcısı olduğunu gösterdi.vatandaşlarımız da mhp’nin bu dik duruşunu unutmadı. mhp’nin ülkeye sahip çıkışdavranışını halkımız da sandıkta mhp’ye sahip çıkarak gösterecektir. bunlarıbizlere seçim çalışmasında söylediler. halkımızın rekor oy desteği ile mhptbmm’sinde rekor vekille temsil edilecek ve mhp’nin ülke sevdası 24 haziranseçimlerinde halkımızın oyları ile ödüllendirilecektir.

partİye dÖnÜŞler yaŞandi

bu arada mhp’den ayrılıp İyi parti’ye geçen ülkücüleringerek ramazan bayramı bayramlaşmasında gerekse diğer zamanlarda partiye gelerekgeri dönüş yaptıklarını söyleyen mhp aksaray milletvekili adayları ramazankaşlı, sefer alkan, aysun hızlı okur ve fatih Önemli, ilk zamanlarda partimizekızıp giden ülküdaşlarımız yeniden partimize dönüş yapmışlardır. Ülkücülükmhp’de yapılır sözünden çıkmamışlardır. partilerine ve dolayısıyla ülkelerineyeniden sahip çıkmışlardır. bu da partimizin bu ülkenin temel taşı olduğunu dagöstermiştir” dediler.

halkimiz mhp İle hareket edecek

24 haziran seçimlerinde mhp’nin aksaray’dan rekor oyalarak tbmm’sine milletvekillerini göndereceğini söyleyen mhp aksaraymilletvekili adayları ramazan kaşlı, sefer alkan, aysun hızlı okur ve fatihÖnemli, cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan’ı cumhurbaşkanlığında,milletvekilliğinde de cumhur ittifakını ve mhp’yi destekleyeceklerineinanıyoruz” dediler.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası