Siyaset

SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR

aksaray milletvekili İlknur İnceöz 15 temmuz darbegirişiminin ikinci yıl dönümünde yapmış olduğu açıklamada; “15 temmuz ülkemizinbirlik ve beraberliğine, milletimizin iradesine, geleceğine kasteden bir işgal girişimiydi”dedi.

İnceöz; 15 temmuz gecesi, millet iradesinin en yüksekoranda temsil edildiği türkiye büyük millet meclisi bombalandı. o gece biz deoradaydık. cumhurbaşkanlığı külliyesi, genelkurmay, özel harekât, polisakademisi, emniyet müdürlükleri, bütün o önemli kurumlar, İstanbul’da boğazköprüsü’nün işgaliyle başlayan bu hain işgal girişiminin hedefiydi. bu alçakdarbeye karşı canlarını hiçe sayan şehitlerimizi unutmayacağız veunutturmayacağız. onların bıraktıkları emanetlere de aynı hassasiyetle sahipçıkacağız. sözkonusu vatansa, can dahil her şey teferruat demek sureti ileonların yanında olacağız. Şehitlerimize rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum”dedi.

haber yaşar karatay

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası