Siyaset

ŞİMDİ SEFERBERLİK ZAMANI

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, beraberindeki İlgenel meclis başkanı muammer tüzün, merkez İlçe başkanı hamza aktürk, kadınkolları başkanı ferhan polat, gençlik kolları başkanı mehmet emin kılıç veyönetim kurulu üyelerinden oluşan ak heyet, 48 mahallenin temsilcileri ilekahvaltı programında bir araya geldi.

“koordİnelİÇaliŞacaĞiz”

Ülke olarak sıkıntılı bir süreçten geçildiği söyleyenaltınsoy, “İçerideki ve dışarıdaki hainler ve düşmanlar, alçak eylemlerineyenisini eklerken, biz davamıza ve cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan’ın yolarkadaşları olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. bir kez daha, recep tayyiperdoğan’ın çıkmış olduğu bu yolda, sizlerle birlikte yürümekten duyduğummutluluğu ifade etmek istiyorum” dedi. mahalle teşkilatlarının öneminedeğinen altınsoy, “İlimizdeki çalışmalarımızı en iyi şekilde vurgulayabildiğimizen önemli kademelerden biri de mahalle teşkilatlarımız. mahalle teşkilatlarıolarak sizlerle, mahallelerimizdeki çalışmalarımıza güçlü bir şekilde devamedeceğiz. Şimdi seferberlik zamanı, bundan sonra hepbirlikte koordineli bir şekilde çalışacağız. mahallenizdeki sıkıntılarıteşkilat anlamında çözüme ulaştırabileceğimiz noktalarda, görevli yönetimkurulu üyelerimizle iletişim halinde olduğunuz takdirde bunların çözümündehızlı bir sürecin ilerleyeceğinden hiçbirinizin şüphesi olmasın” ifadelerinikullandı.

“mahallenİzİnhakİmİ sİzsİnİz”

başkan altınsoy’un ardından konuşan merkez İlçe başkanıhamza aktürk, “aslında teşkilatımızın her kademesi bizim için çok önemli.sizler mahallelerinizde olduğunuz için, kim ne ihtiyaç sahibi,hastası-sıkıntısı var mı, bizden çok daha iyi biliyorsunuz. buradaki yönetimkurulu üyelerimiz ile birlikte sağlıklı bir bilgi akışı olursa, bizim ilçe veil teşkilatlarımız daha iyi besleniyor” dedi. ak parti genel başkanı vecumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın teşkilatlara verdiği önemi anımsatanaktürk, “genel başkanımız ve cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan’a‘teşkilat’ dediğimiz zaman akan sular durur. Çünkü onun kıymetini ve önemini1994 yılındaki belediye başkanlığı seçiminde görmüştür. bu noktada teşkilat,milletvekillerinin de üzerindedir.” diye konuştu.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası