Siyaset

SEVDAMIZ AKSARAY

mhp aksaray belediye başkan adayı sefer alkan sağlıkçalışanlarını ziyaret ederek destek istedi.

mhp aksaray belediye başkan adayı sefer alkan yerelseçimler öncesinde dünkü durağı sağlık çalışanları oldu. doktor eşini ziyareteden mhp adayı sefer alkan, doktorları, hemşireleri ve sağlık çalışanlarınıziyaret ederek, yerel seçimler öncesinde destek istedi. sağlık çalışanlarınınziyaretinin ardından eczaneleri ve mahalle sakinlerini ziyaret eden mhp aksaraybelediye başkan adayı sefer alkan’a seçmenler yoğun ilgi gösterdi.

aksaray’ı birlikte yöneteceğiz mesajını veren mhp adayısefer alkan; “aksaray’ımızı birlikte el ele vererek yönetmek için bu zorlugöreve talip olduk. allah’ın izni ve sizlerin desteği ile belediye başkanıseçilirsek sevdamız olan aksaray’ı birlikte yöneteceğiz” ifadesine yerverdi.

sağlık çalışanları ise mhp aksaray belediye başkan adayısefer alkan’a başarılar diledi.

Öte yandan mahalle çalışmasında ise vatandaşlar ise, mhpaksaray belediye başkan adayı sefer alkan’a başarılar dileyerek;” gönüllerhazır. mhp’ye ve sefer alkan’a başarılar diliyoruz. oyumuz mhp ilesefer’e” dediler.

habermerkezi

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası