Siyaset

SENİ BAŞKAN YAPACAĞIZ

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ı bugün 15 temmuzmilli İrade meydanında aksaraylılarla birlikte büyük bir coşkuylakarşılayacaklarını söyledi.

bütün aksaraylıları bugün saat 17:00’da 15 temmuzmilli İrade meydanı’nda cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan ile buluşmaya daveteden başkan altınsoy, “türkiye’nin adeta yeni bir istiklal savaşı verdiğibugünlerde cumhurbaşkanımızın aksaray ziyareti çok önemli. genel başkanımız,cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan’ı karşılamak için tümhazırlıklarımız tamam.

24 haziran seçimleri sadece bir seçim değil, birmilletin kaderinin seçimidir. 24 haziran milletin yeniden doğuşu veyükselişidir. bütün asalaklardan, yüklerden, ayak bağlarından kurtularakgirdiğimiz bir seçimdir. ne yapsalar ne etseler boş. bu milletin iktidarıallah’ın izniyle 24 haziran’da göreve gelecektir ve 5 yıl boyunca kesintisizolarak milletimize hizmet edecektir” dedi.

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın, mitingprogramının ardından, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve aksaraylılar ileiftar programında bir araya geleceğini belirten İl başkanı hüseyin altınsoy,“allah’ın izniyle 24 haziran’da güçlü bir destekle, rekorbir oy ile cumhur İttifakı olarak cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan’ıbaşkan yapacağız” ifadelerine yer verdi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası