Siyaset

ŞEHRİMİZİN GELECEĞİNE DOKUNACAĞIZ

aksaray belediye başkan adayı evren dinçer, “cumhurbaşkanımız11 farklı alanda yeni şehircilik vizyonumuzu paylaştı. ‘memleket İşi gönül İşi’diyerek sayın cumhurbaşkanımızın belirlediği istikamette çok çalışacağız. akparti belediyecilik anlayışını daha da üst aşamaya taşıyacak, her alanda şehrimizingeleceğine dokunacağız.” dedi.

memleket işi gönül işi diyerek tevazu, samimiyet ve gayretleyola devam edeceklerini dile getiren başkan adayı dinçer, “İnşallah ak parti 31mart yerel seçimlerinde gönül belediyeciliği anlayışıyla belediyecilikte tevazuve tecrübenin temsilcisi olacaktır. ‘memleket İşi gönül İşi’ diyerek yolumuzadevam ediyoruz. rabbim işlerimizi kolaylaştırsın.” dedi.

ak parti belediyeciliği ile hizmet kalitesini üst aşamayaçıkaracaklarını belirten dinçer, “cumhurbaşkanımız 11 farklı başlıkta yenişehircilik vizyonumuzu paylaştı. hepsi şehirlerimiz için çok önemli. gönülbelediyeciliğiyle sayın cumhurbaşkanımızın belirlediği istikamette çokçalışacağız. Şehrimizi insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizleyoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız. ak parti belediyecilik anlayışını dahada üst aşamaya taşıyacak, her alanda ilimizin geleceğine dokunacağız. Şehir planları,altyapı ve ulaşım, kentsel dönüşüm, benzersiz şehirler, akıllı şehirler, çevreyesaygılı şehirler, sosyal belediyecilik, yatay şehirleşme, halkla birlikteyönetim, tasarruf, şeffaflık ve değer üreten şehirler gibi 11 maddelik seçimmanifestomuz milletimize, memleketimize, hemşehrilerimize hayırlı uğurluolmasını diliyorum.” diye konuştu.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası