ak parti kadrolarının 17 yıldır türkiye’ye çok önemlihizmetler verdiğini belirten ak parti aksaray İl başkanı hüseyin altınsoy,“eğer bir gün türkiye cumhuriyetinin tarihi, dönemlere ayrılacak olursa akparti iktidarı türkiye’nin yükselme devri olarak tarihe geçecektir” dedi.
ak parti aksaray teşkilatı olarak 29 mart 2019 seçimçalışmalarına istikrarlı bir şekilde devam ettiklerini belirten başkanaltınsoy, 17 yıldır ak parti iktidarının aksaray’a yaptığı yatırımların ortadaolduğunu ve halkın desteğiyle daha yapacak çok işlerinin olduğunu vurguladı.
ak parti’de hiçbir zaman görev istenmez, görev verilirdiyen başkan altınsoy, “ak parti döneminde aksaray’ımıza birçok yatırımlaryapıldı. bunu da seçim çalışmaları kapsamında gururla anlatıyoruz. doğalgaz,duble yollar, üniversite, sağlık alanındaki değişimler gibi birçok hizmetgerçekleştirildi. 17 yıl önceki aksaray’ın hali ile şimdi ki aksaray arasındaki fark ortada. sefer bizden zafer allah’tan. İnşallah halkımız 29 mart’tayapılacak olan yerel seçimlerde ak parti ile yola devam diyecek.” dedi.
milletinden aldığı güçle ak parti iktidarının türkiye’deçok önemli hizmetler verdiğini hatırlatan altınsoy, “türkiye cumhuriyetitarihine baktığımız zaman ulaşımda, eğitimde, sağlıkta demokratikleşmede, çözümsürecinde nerelere geldiğimizi halkımız çok iyi biliyor. ak parti ile geçensüreç türkiye’nin en parlak dönemidir. eğer bir gün türkiye cumhuriyetinintarihi dönemlere ayrılacak olursa ak parti iktidarı türkiye’nin yükselme devriolarak tarihe geçecektir. biz bu yükselme devrini arttırarak devam ettirmekistiyoruz” diye konuştu.
haber merkezi