Siyaset

SEÇİME HAZIRIZ VE HER GÜN ÇALIŞIYORUZ

24 haziran 2018 tarihinde yapılacakcumhurbaşkanlığı ve  27.dönemmilletvekili seçimleri için ak partiden aday adayı müracaatı yapan 72milletvekili  aday adayına yaklaşık 1000 akparti teşkilatı mensubu temayül yoklamasında oy kullandı. 

sabah saat 10:00 da atatürk kapalı spor salonundabaşlayan 72 milletvekili aday adayının girdiği temayül yoklaması akşam saat:16.00 son buldu. sandıklarmühürlenerek sayım için ak parti genel merkezine götürüleceği bildirildi. 

ak partinin 72 aday adayı atatürk kapalı sporsalonunda geçtiğimiz cumartesi günü temayül yoklamasına girdi. mevcutvekillerin temayülde girmediği bildirilirken mevcut vekillerle birlikte akpartinin aksaray da toplam 75 vekil aday adayı müracaatı oldu.

atatürk kapalı spor salonun önü adeta bir şenlikpanayır ve düğün  alanı gibi yer aldı.aday adayları burada stantlar kurarak tanıtım kartlarını ve broşürlerini oykullanacak parti teşkilat üyelerine dağıttılar.

ak parti temayül yoklaması bir şenlik edasındageçerken ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy yaptığı açıklamada şunlaradeğindi. bugün burada bir şölen düğün havası yaşıyoruz inşallah ak parti ailesiolarak. biliyorsunuz 24 haziran 2018 tarihinde yapılacak olan  cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliğiseçimlerinde 75 aday adaylarımızla türkiye rekoru kırdık. normalde 1/10 katı olması gerekirken biz 1/20katı aday adayımız var.

bu bizim aksaray da partimize olan teveccühündebir göstergesi bugün bu salonda bunu gösteriyor. İnşallah aday adayı arkadaşlarımızhakkında bu sürecin hayırlı olmasını temenni ediyoruz. 21 mayıs 2018 tarihindeadaylarımız açıklanacak. biz teşkilat olarak şunu söylemiştik her an seçimehazırız her gün çalışıyoruz koşturuyoruz diye, yine seçime hazırız 21 mayıstaadaylarımız belli olduktan sonrada sahada çalışmalarımız devam edeceğiz.

ben bütün aday adaylarımıza başarılar diliyorum.Şehrimize partimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum dedi.

haber yaşar karatay

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası