Siyaset

SANAYİ PROJESİNDE BİZE GÜVENDİNİZ

aksaray belediyesi tarafından ramazan ayı boyunca birçokmahallede gerçekleşen iftar programları vesilesiyle binlerce vatandaş ilebuluşan belediye başkanı haluk Şahin yazgı, son olarak milletvekili ve adayıcengiz aydoğdu ile birlikte sanayi esnafıyla aynı iftar sofrasını paylaştı.

sanayi sitesi içinde gerçekleşen iftara ak parti milletvekilive adayı cengiz aydoğdu, belediye başkanı haluk Şahin yazgı,  madeni sanatkârlar oda başkanı murat tekin,ağaç İşleri başkanı mesut konuk ve sanayi esnafları katıldı.

İftar saati öncesinde esnafları dinleyen milletvekili veadayı cengiz aydoğdu ile belediye başkanı haluk Şahin yazgı, herkesin ramazan ayınıtebrik etti.ezan okunmasıyla birlikte sanayi esnafıyla aynı sofrada iftaryaptı.

daha önce sanayi projesi olduğu gibi yaklaşan 24 haziranseçimleri öncesinde sanayi sitesin adım adım gezen başkan yazgı, sanayiprojesiyle ilgili kısa bir konuşma gerçekleştirdi. başkan konuşmasında “sanayiprojesi ile meşakkatli bir süreci geride bıraktık. Şükürler olsun ki projesonuçlandı, ihalesi yapıldı. İhaleyi alan firma da hızlı bir şekildeçalışmalarına başladı. İnşallah 2 yıl gibi bir sürede bitirip teslim olacak.projemiz biraz gecikti 15 temmuz nedeniyle. İnşallah böyle bir darbeteşebbüsünü daha yaşamayız diye diliyorum. sizler öncelikle bize güvendiniz.devletimize güvendiniz. projemize sahip çıktınız ve proje nihayet sonuçlandı.sizler kira öder gibi iş yeri sahibi olacaksınız. sanayi projesine destekleriiçin milletvekillerimiz başta olmak üzere oda başkanlarımız esnaflarımızateşekkür ediyorum” dedi.

milletvekili cengiz aydoğdu isekonuşmasında ramazanın bereketiyle geldiğini ifade etti ve sanayi projesinedeğindi. milletvekili cengiz aydoğdu, “İnşallah 2 yıl sonra yeni yerimizdeiftarımızı yaparız. o zaman aksaray için daha yeni ve büyük projelerikonuşacağımızı temenni ediyorum. orada yeni bir oluşum ortaya çıkacak.devletimizin güvencesiyle tokİ tarafından yapılan işyerlerinize kavuşacaksınız.yeni rızkını orada kazanacaksınız inşallah” diyerek sanayi projesinin hayırlıuğurlu olmasını diledi.

yemekten sonra sanayi esnafları, iftar programı ve sanayiprojesiyle ilgili milletvekili aydoğdu ve belediye başkanına teşekkür ettiler.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası