Siyaset

SANAYİ ESNAFINDAN DESTEK

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı ile ak partiaksaray milletvekili adayları muhammed aktaş, mustafa serdengeçti ve partiyöneticileri sanayi sitesindeki esnaflara ziyaret sürdürüyor.

sanayi ziyareti sırasında esnaflar tarafından ilgiylekarşılanan ak parti heyeti, tüm işyerlerini ziyaret ederek 24 haziran’dayapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde destek istedi.

milletvekili adayları aktaş ve serdengeçti, 24 haziranseçimlerinin türkiye’nin geleceği açısından çok büyük önem taşıdığını ifadeederek, vatandaşların daha güçlü bir türkiye ve daha güvenli bir gelecek nesiliçin oy kullanması talebinde bulundular.

sanayi esnafları ise “vatanımız, milletimiz ve ülkemiz içinher zaman sizlerin yanındayız ”diyerek destek olacakları mesajını verdiler.

bazı esnaflar ise yeni sanayi projesinin başlayacağı günüiple çektiklerini ifade ederek, kendilerine daha temiz ve modern iş yeri imkânı sunan aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı’yateşekkür ettiler.

haber merkezi 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası