Siyaset

PAZARCI ESNAFINA MÜJDE

“pazarcı esnafından kış aylarında yer parası alınmayacak”

seçim çalışmaları kapsamında İlimiz salı pazarı’nıziyaret eden İyİ parti aksaray belediye başkan adayı  Özhan türemiş salı pazarı esnafının ve pazaraalış verişe gelen vatandaşların dertlerini dinledi.

semt pazarında esnaflık yapan vatandaşların zorkoşullarda vatandaşa hizmet etmeye çalıştığını söyleyen türemiş, “manzaraortada. soğuk havalarda pazarcı esnafımız; yağmurun, çamurun içinde… zorşartlarda vatandaşa hizmet etmeye çalışıyor. pazarcı esnafımız ile uzun uzundertleştik, onların en doğal hakları olan çalışma koşullarının iyileştirilmesitaleplerini aldık. pazarcı esnafımız özellikle kış aylarında yer kiralarındandertli. yine soğuk havalarda  semtpazarlarımızın durumu pazarcı esnafımızın ihtiyacına cevap vermiyor. halkımızındesteği ve teveccühü ile aksaray belediyesini iyi kadrolar yönetirse, buradansöz veriyorum pazarcı esnafımızdan kış aylarında yer parası almayacağız. yinesemt pazarlarımızı daha modern ve ihtiyaçlara cevap verecek yaşam alanlarıhaline getirmek  bizim ilk önceliğimizolacaktır” dedi.

halk 31 marti beklİyor

salı pazarı esnafının ve vatandaşların sıcak ilgisiylekarşılaşan türemiş, “allah hepsinden razı olsun.  bugün yaptığımız ziyaretlerimizde gördük kiesnafımızdan vatandaşımıza tüm toplumumuz belediyede, ehil ellerde, iyi işleryapacağına inandıkları kadroları seçmek için 31 mart’ı bekliyor. halkımızınşahsıma gösterdiği çığ gibi büyüyen teveccühlerine  sonsuz teşekkürler. allah hepsinden razıolsun” ifadelerini kullandı.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası