Siyaset

OSB’DE MHP SESLERİ

mhp aksaray milletvekili adayları ramazan kaşlı, seferalkan, fatih Önemli ve İl teşkilatı aksaray organize sanayi bölgesinde altuntaşgrup bünyesinde faaliyet gösteren obial fabrikasını ziyaret etti. 

obial Çelik silo yönetim kurulu başkanı osman altuntaş veyardımcıları sn. bekir ve İmdat altuntaş tarafından karşılanan mhp heyeti fabrikaçalışanlarını ziyaret ederek, sorun ve sıkıntılarını dinlediler.Çalışanlarlabirlikte öğle yemeğine katılan mhp heyeti yemek sonrasıcumhur İttifakını vemhp’nintürkiye’yi kucaklayan seçim beyannamesini anlatarak milliyetçi hareketpartisine ve cumhurbaşkanı adayı recep tayyip erdoğan’a destek istediler.

obial işçileri tarafından yoğun sevgi ve desteklekarşılaşan milliyetçi hareket partililer birliktelik ve kardeşliğin öneminevurgu yaparak, aksaray’ın gelişimi ve kalkınması için gereken tüm çabayıgöstereceklerini ifade etti.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası