Siyaset

ORTAKÖY VE AĞAÇÖREN’DE TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILDI

ak parti İl başkanlığı, ortaköy ve ağaçören ilçelerindeİlçe başkanlığı için teşkilat içinde temayül yoklaması gerçekleştirdi.

ak parti genel merkez teşkilat başkanlığı İç anadolubölge koordinatörü ekrem görçeker başkanlığında, ak parti İl başkanı hüseyinaltınsoy, yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensuplarının katılımı ile ortaköyve ağaçören’de İlçe başkanlığı temayül yoklaması gerçekleştirildi.

temayül yoklamalarını demokratik yarış olarakgördüklerini dile getiren bölge koordinatörü görçeker, temayül yoklamasınıönemli bir veri olarak gördüklerini ifade etti.

ortaköy ve ağaçören ilçelerinde saha araştırmaları dayaptıklarını söyleyen görçeker, sonuçların genel merkezde değerlendirileceğinikaydetti.

her iki ilçede de büyük bir heyecan yaşandığını dilegetiren başkan altınsoy da, “her zamanki gibi birlik, beraberlik vekardeşliğimiz çerçevesinde ortaköy ve ağaçören ilçe başkanlıkları için temayülyoklamasını tamamladık. İlçelerimiz kimi istiyor, teşkilat kimi istiyor, bizeyön verecek. seçimlerin teşkilatlar tarafından kazanıldığını biliyoruz. onlarıngörüşleri bizim için çok önemli. temayül yoklamasının sonucu genel merkeztarafından kısa sürede açıklanacak.” dedi.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası